Jsme certifikovanými partnery profesionálního systému zabezpečení objektů v rámci balíčku Jablotron 100+, který je vhodný k instalaci do malých i velkých prostorů (tedy pro byty, domy, firmy a jiné náročnější areály).

Systém lze připojit na bezpečnostní centrum a ovládat na dálku přes:

  • mobilní aplikaci
  • chytré hodinky
  • dálkový ovladač

Mobilní aplikace – ovládá zajištění objektu i chytrou domácnost (topení, klimatizaci, osvětlení, žaluzie, zavlažování trávníku, zásuvky, otevírání garážových vrat, čištění bazénu atd.).

Proč vlastně na dálku? Ovládání umožňuje plánování –tedy zapnutí pračky jen v době nízkého tarifu elektřiny, topení jen když jste doma, filtrování bazénu, když se nekoupete atd. Můžete si prohlížet kamerové záběry (online či ze záznamu) nebo fotografie, stejně tak i sledovat spotřebu energií.

Upozornění na události dostanete pomocí SMS, e-mailu nebo PUSH notifikací.

To ale není všechno, umíme systém propojit i s detektory úniku plynu, vznikem požáru nebo únikem vody. Jste ale právě mimo domov? Nevadí – systém informuje bezpečnostní centrum, které za vás na místo dorazí a případně zkontaktuje integrovaný záchranný systém.

page1.jpgcert jablotron elsyko.jpg

O nás

Jsme česká rychle se rozvíjející společnost, která se opírá o mnohaleté zkušenosti a profesionální řešení v oblasti elektroinstalací. Za všemi činnostmi firmy stojí tým odborníků s rozsáhlou praxí a nadstandardními znalostmi. Veškeré námi nabízené činnosti provádíme na míru požadavků zákazníka, ať už se jedná o jednotlivce, domácnosti, firmy nebo státní instituce.

Poskytujeme kompletní balíček služeb od základního poradenství, přes vypracování návrhu a projektové dokumentace, až k vlastní montáži, revizi a poskytování perfektního servisu. Výsledkem je tedy pokrytí celého spektra služeb, které je v souvislosti s elektroinstalacemi spojeno.

Za prvotřídní kvalitou našich služeb si stojíme, proto poskytujeme záruční servis v délce 60 měsíců a zákaznický servis po celou dobu životnosti díla.

Aktuality

  • Tichá rekonstrukce..

    26. 1. 2020

    Máte byt v paneláku a obáváte se rekonstrukce elektroinstalace kvůli nadměrnému hluku? Máme řešení...

Archív