Instalace a montáže rozvodů kdekoli

Elektroinstalace a elektromontáže provádíme na všech typech objektů od bytových těles, rodinných domů, kancelářských budov, obchodů či průmyslových celků, a to nejen jako nové provedení, ale i jako rekonstrukci či opravu.

Naše profesionální činnosti tak zahrnují kompletní elektrorozvody od zřízení odběrného místa až po instalace nebo výměnu rozvaděčů, zapojení svítidel, elektrospotřebičů, metalických a optických rozvodů, zabezpečovacích a kamerových systémů, chytrých domácností a firem či instalaci bleskosvodů.

O nás

Jsme česká rychle se rozvíjející společnost, která se opírá o mnohaleté zkušenosti a profesionální řešení v oblasti elektroinstalací. Za všemi činnostmi firmy stojí tým odborníků s rozsáhlou praxí a nadstandardními znalostmi. Veškeré námi nabízené činnosti provádíme na míru požadavků zákazníka, ať už se jedná o jednotlivce, domácnosti, firmy nebo státní instituce.

Poskytujeme kompletní balíček služeb od základního poradenství, přes vypracování návrhu a projektové dokumentace, až k vlastní montáži, revizi a poskytování perfektního servisu. Výsledkem je tedy pokrytí celého spektra služeb, které je v souvislosti s elektroinstalacemi spojeno.

Za prvotřídní kvalitou našich služeb si stojíme, proto poskytujeme záruční servis v délce 60 měsíců a zákaznický servis po celou dobu životnosti díla.

Aktuality

  • Tichá rekonstrukce..

    26. 1. 2020

    Máte byt v paneláku a obáváte se rekonstrukce elektroinstalace kvůli nadměrnému hluku? Máme řešení...

Archív